Органічні кукурудзяні палички з сублімованими ягодами полуниці, малини та чорниці!

Унікальні за своєю рецептурою і складом - це перші органічні кукурудзяні палички в Україні. Яскраві, насичені та оригінальні смаки занурять любителів снеків у світ літніх ягід. Щоб зберегти їх справжній смак і користь, ми використали метод сублімації. Це процес видалення вологи вакуумом в момент заморозки продукту до - 40º С. Далі сублімовані ягоди піддаються подрібненню для нанесення на палички.

Ця технологія застосовується у виробництві продуктів харчування для космонавтів. Завдяки особливостям обробки, сублімати мають таку ж поживну та біологічну цінність, що і свіжі продукти, а головне, той же справжній смак. У процесі сублімації не використовуються консерванти, барвники та інші хімічні домішки.

Кукурудзяні палички "Екород» - це корисна альтернатива солодощам. Вони виготовлені виключно з органічних інгредієнтів: сублімованих органічних ягід, органічної кукурудзяної крупиорганічної соняшникової олії та органічної цукрової пудри. Сертифіковані відповідно до стандартів ЄС у сфері органіки, що підтверджується знаком «Євролист» на упаковці.

Полуничні дивують приємним солодкуватим смаком і трішки несподіваною кислинкою.

Малинові дарують ніжну насолоду з легкою кислою ноткою і свіжим ароматом.

Чорничні тануть у роті м'якою солодкуватістю стиглої та соковитої ягоди.

Як справжні ягоди фарбують пальці, так і ягоди в органічних кукурудзяних паличках залишають на ваших руках цяточки літа. Шукайте новинки на полицях спеціалізованих магазинів здорового харчування або в мережах магазинів-партнерів.